זיפי | איביי, עלי אקספרס ואמזון בעברית!

זיפי | איביי, עלי אקספרס ואמזון בעברית!
זיפי | איביי, עלי אקספרס ואמזון בעברית!

כסף באינטרנט - האם באמת יש דבר כזה?

כסף באינטרנט - האם באמת יש דבר כזה? | כסף באינטרנט
השאלה האם באמת אפשר להרוויח סכומים יפים באמצעות האינטרנט נשאלה פעמים רבות, במיוחד מאז החלו אתרי PTC וסקרים בתשלום להופיע בכל פינה, בעוד שהשאלה נשארה אותה שאלה - התשובה החלה להשתנות במהלך השנים.

בתחילת הדרך, עם התחלת אתרים שונים ומשונים להופיע, רובנו היינו סבורים כי מדובר באחת משתי הסבירויות הבאות:
1. מדובר בתרמית
2. במקרה הטוב נרוויח אגורות או שקלים בודדים לחודש.
אפשר להגיד שבמשך זמן מה רובנו צדקנו, אך כיום המצב השתנה - יותר ויותר אנשים מרוויחים (ומרוויחים יפה) באינטרנט.אז איך הם עושים את זה? האם האינטרנט השתנה או שאנשים הפכו יצירתיים יותר?
האמת היא שהתשובה היא שילוב של השניים, יותר ויותר אתרי PTC לדוגמה הכניסו את האופציה של השכרת מופנים לאתר שלהם, דבר שיצר שינוי רב בצורה בה אנו מסתכלים על אתרי PTC, כיום לא צריך לעבוד קשה ולפרסם על מנת להפנות מספר נמוך של אנשים לאתר מסויים ולקבל עמלה, היום ניתן להשכיר כמות גדולה של מופנים בלחיצת כפתור ולקבל עבורם תמורה גדולה (ואפילו גדולה בהרבה) מעלותם.

החלק השני של התשובה טמון במשתמשי האינטרנט אשר הפכו ליצירתיים הרבה יותר מבעבר ובכך מרוויחים גם הרבה יותר.
האנשים אשר מרוויחים יפה באינטרנט מצאו שיטות יצירתיות יותר להשיג מופנים (referrals), דרכים נוספות להרוויח מאתר אינטרנט בבעלותם מלבד מכירת מוצרים פיזיים, יצירת שיתופי פעולה חדשים ודרכים חדשות להרוויח מאתרים שידענו עליהם כבר זמן רב, הדוגמה הטובה ביותר: יוטיוב.

לסיכום, אנחנו הגולשים השתנינו ובעקבותינו גם האינטרנט, כיום ניתן להרוויח דרך האינטרנט בדרכים רבות מבעבר, כל מה שנדרש מאיתנו הוא לא לפחד לעשות את השינוי, לגלות יצירתיות, אך גם להיות מעט זהירים ולא להתפתות לכל הזדמנות שנקרית בדרכנו, נכון שכיום ישנם יותר אתרים לגיטימיים בהם ניתן להרוויח, אך התרמיות גם הם לא נעלמו מעל פני הרשת ואף אחד מאיתנו לא היה רוצה להיות קורבן לאחת כזו.

ובנימה אישית אוכל להמליץ - מצאו את התחום שמתאים לכם, שאתם אוהבים ומאמינים בו, שמושך אתכם ביותר, שתהיו טובים בו, והתחילו את צעדיכם הראשונים, גם אם מדובר בצעדים קטנים, תופתעו לראות שההתפתחות באינטרנט יכולה להיות מהירה מכפי שחשבתם!

© כל הזכויות שמורות בלוג "כסף באינטרנט - יש דבר כזה!".. מופעל על ידי Blogger.