זיפי | איביי, עלי אקספרס ואמזון בעברית!

זיפי | איביי, עלי אקספרס ואמזון בעברית!
זיפי | איביי, עלי אקספרס ואמזון בעברית!

Easyhits4U - דרך קלה להשיג Referrals
Easyhits4U - דרך קלה להשיג Referrals | כסף באינטרנט

בפוסט הבא רציתי לשתף אתכם בדרך קלה בה אני נוהג להשיג מופנים (Referrals) לאתרים בהם אני רשום על מנת להרוויח כסף. 
באמצעות "בזבוז" של מספר דקות ביום באתר Easyhits4U אני משיג כמות לא קטנה של מופנים שלאחר מכן גם מכניסים לי כסף.

מדובר בדרך קלה, מהירה וחינמית (אפשר גם לשלם עבור כל מיני פיצ'רים באתר, אבל האמת - אין ממש צורך).

רבים מכם שלא חדשים בעולם הכסף באינטרנט וודאי שמעו על אתרי Traffic Exchange - החלפת תנועה, אתרים בהם אתה גולש באתרים של אחרים, ובתמורה אחרים גולשים באתר שלך.
כזה הוא אתר Easyhits4U, אתר traffic exchange, רק שאפשרויות הפרסום בו רבות יותר מאשר אצל מתחריו וכמות הגולשים החודשית באתר גבוהה גם היא בהרבה.
לכן, ברגע שאתה מפרסם קישור מפנה לאתר כזה או אחר, הסיכוי שתשיג מופנים גבוה מאוד.


איך מתחילים?
קודם כל נרשמים לאתר ומתחילים לגלוש באתרים של חברים אחרים באתר, כך משיגים קרדיט (נקודות) בכדי לפרסם את הלינק שלנו, חשוב לשנות את אפשרות ה-auto assign מ-100% לאזור ה40%-50%, זה אומר שלא כל הנקודות שנרוויח ילכו למימון צפיות באתר \ כתובת שסיפקנו אלא שנוכל לבחור להשקיע אותם בפרסום באנר עם הקישור המפנה שלנו.

אסטרטגיית פרסום
אסטרטגיית הפרסום הבאה היא לדעתי המומלצת והפשוטה ביותר בעת שימוש באתר זה, עד כה, היא הוכיחה עצמה כאסטרטגיה שהצליחה להשיג הכי הרבה מופנים עבורי.

שלב ראשון - ניכנס להגדרות החשבון ונשנה את ה-auto assign ל-40%.

שלב שני - נתחיל לצפות באתרים של חברים אחרים באתר ונצבור קרדיט.

שלב שלישי - נכנס לאזור "my banners" ונוסיף באנרים לפרסום עם הקישור המפנה שלנו.
* אינכם חייבים לעצב באנר בעצמכם, האתרים אשר מציעים רווח באמצעות הפניית אנשים מספקים גם קוד HTML / תמונת באנר מוכנה, אצל רובם מדובר גם ביותר מעיצוב אחד וניתן לבחור באחד שלדעתנו הכי ימשוך את העין, ולאחר מכן גם את העכבר.

לדעתי אין טעם בהשקעת הקרדיט שאתם צוברים בפרסום מסוג אחר באתר ( פרסומת טקסט \ קישור שיחייב גלישה על מנת לצבור נקודות ), פרסום באמצעות באנר באתרים מסוג זה הוא האפקטיבי ביותר על מנת להשיג מופנים.

זכרו כי הבאנר לא יקבל צפיות ישירות לאחר הוספתו לאתר, יידרש קצת זמן קודם לכן עבור צוות האתר לבדוק את הבאנר, לראות שהוא לא מהפר את חוקי האתר, ולאחר מכן הוא יאושר. תהליך זה לוקח עד 12 שעות, אך בדרך כלל גם הרבה פחות.

לאחר מכן הבאנר יחל לקבל צפיות ואתם תוכלו לראות את כמות הצפיות והקליקים המדויקת, במידה שאתם רואים כי עיצוב אחד מושך הרבה פחות קליקים מאשר עיצוב אחר - החליפו אותו.

על מנת שהבאנרים ימשיכו להיות מוצגים באופן קבוע חייב להיות לכם קרדיט בחשבון ולהמיר אותו לbanner impressions. ניתן גם רכוש קרדיט באמצעות כסף אמיתי, אך לדעתי זה מיותר - בהשקעה של מספר דקות ביום ניתן להשיג מספיק קרדיט על מנת שהבאנר ימשיך לרוץ יום ולפעמיים גם יומיים ויותר, התחברו מידי פעם לאתר, צפו בכמה אתרים, ולא תהיה לכם סיבה לרכוש קרדיט.

עד כאן המדריך הקצר הזה להשגת עוד מופנים בכל יום, נסו זאת - ותופתעו מהתוצאות.
בהצלחה! 
© כל הזכויות שמורות בלוג "כסף באינטרנט - יש דבר כזה!".. מופעל על ידי Blogger.