זיפי | איביי, עלי אקספרס ואמזון בעברית!

זיפי | איביי, עלי אקספרס ואמזון בעברית!
זיפי | איביי, עלי אקספרס ואמזון בעברית!

מהם בעצם מופנים מושכרים? (rented referrals)

מהם בעצם מופנים מושכרים? (rented referrals) | כסף באינטרנט
אחת הדרכים הרווחיות, וגם הכי מסוקרות כאן בבלוג, בה ניתן להשתמש באתרי PTC היא השכרת מופנים (RR), מהם בעצם מופנים מושכרים ואיך ניתן להרוויח מהם? כל זאת ועוד בפוסט הבא.

כאשר אנו נרשמים לאתר PTC ישנם כמה דברים שיש לשים לב אליהם: 
אופציות התשלום - האם האתר משלם באופציות שמתאימות לנו (לדוגמה: פייפאל). 
האם האתר אמין ומספק תשלום באופן קבוע לחבריו. 
וותק האתר.
האם האתר מספק Rented Referrals.

מדוע יש ליחס לRented Referrals כזו חשיבות? מכיוון שבעוד שבכוחות עצמנו נוכל להרוויח באתרי PTC סנטים בודדים ליום, בעזרת השכרת מופנים נוכל להרוויח כמות משמעותית הרבה יותר!

אז איך זה עובד? אנו משלמים סכום מסוים על מנת להשכיר מופנה ( ממש כמו להפנות מישהו דרך הקישור שלנו אך בלי כל עבודת השיכנוע הקשה! ), הסכום בדרך כלל נע בין 0.15 - 0.20 דולרים לחודש, כלומר דולר אחד לכל 5 מופנים. 

מה אנו מקבלים בתמורה? כסף! כל מודעה שאותו מופנה הקליק עליה ביום מזכה גם אותו וגם אותנו בכסף ישירות לחשבון, הסכום נע בין 40 - 50 אחוז מההקלקה למשתמש רגיל ועד ל150 אחוז למשתמשי פרימיום.הכל נראה כל כך מבטיח, איפה הקאץ'?
אז נכון, זה לא כסף שגדל על העצים, גם בשיטה הזו יש לנו השפעה על התוצאות, האם נרוויח או נפסיד? תלוי אם נדע לנהל את המופנים שלנו נכון.
אז איך בעצם מנהלים מופנים? לאחר שנשכיר את כמות המופנים הראשונה שלנו נגיע לדף עם סטטיסטיקות על כל מופנה ומופנה, חלק מהמופנים יקליקו על הרבה מודעות ביום ויאפשרו לנו להשיג את הרווח המבוקש, אבל חלק מהמופנים יקליקו על מעט מודעות ביום או לא יקליקו בכלל, מופנים אלה יש למחזר (פעולה שתעלה לנו כמה סנט) ובכך להחליפם במופנים אחרים אשר יישארו עם אותה כמות זמן שנותרה למופנה שהחלפנו אך בתקווה יקליקו יותר ויהיו הרבה יותר פעילים.
במידה ונדע לנהל נכון את המופנים, לחשב את הוצאות התחזוקה שלהם אל מול הרווח שהם מכניסים ( אל דאגה מדובר בחשבון פשוט ) נוכל להגיע לרווח יפה ואפילו יפה מאוד!

כמה אוכל להרוויח משיטה זו? (רווח נקי)
בתאוריה ההכנסה האפשרית היא בלתי מוגבלת, אך אם נדבר לרגע מעשית, ניתן להרוויח רווח יפה של 200 - 300 דולר לחודש מכל אתר (יותר אתרים = יותר רווח) לאחר כמה חודשים של עבודה והכנת החשבון שלנו. 
כן, אני מודע לכך שהרבה בלוגים ואתרים מדברים על רווח של 50 ואפילו 100 דולר ביום, אבל בכנות, להשיג הכנסה כזו מאתר אחד זה קשה על גבול הבלתי אפשרי.
רוצים לדעת יותר על הכנסות אפשריות? קודם כל, כמעט בכל אתר כזה ( בדרך כלל בדף העזרה ), יש מחשבון הכנסות אפשריות שיעזור לכם להבין כמה תוכלו להרוויח בהתאם לחשבון שלכם. 
אומנם, המחשבון לא מחשב הוצאות ולכן לא מדובר ברווח נקי.
הדרך הטובה ביותר לדעתי לדעת את ההכנסות האופציונליות מאתר PTC כזה או אחר היא פשוט להיכנס לפורום של אותו אתר, בדרך כלל באתרים אלו ישנם פורומים ובהם חברי האתר מתייעצים, משתפים סטטיסטיקות ומפרסמים רווחים. פלוס נוסף לפורומים אלה הוא שברוב המקרים לא צריך להיות חבר באתר על מנת לצפות בפוסטים המתפרסמים בו.

איפה כדאי להתחיל?
אלו הם ארבעת האתרים שלדעתי הכי שווים את ההשקעה והזמן מדורגים מהמקום הראשון לאחרון:

1. NEOBUX - אתר שניתן להרוויח בו יפה בנוסף לכך שהוא כרגע האתר האמין והמוכר ביותר בתחום - קיים משנת 2008 ומשלם לחבריו באופן קבוע.

2. Scarlet Clicks - אתר וותיק גם כן המציע אפשרויות השכרת מופנים זולה מהממוצע באתרים מסוג זה - קיים משנת 2009.

3.AdzSeven - אתר חדש יחסית בבעלות אדמין מוכר ואמין מאוד המנהל אתרי PTC נוספים. ממוצע ההקלקות באתר הוא מהגבוהים ביחס למתחריו.

4. OJOOO - גם הוא אתר חדש והדעות לגביו עדיין לא גובשו לחלוטין, הייתי אומר שהוא בהחלט נראה מבטיח אך הייתי מחכה קצת עם השקעה כספית גדולה באתר זה.חשוב לי לציין כי הכנסתי את OJOOO לרשימה למרות שהוא האתר בו השקעתי את הסכום והזמן הנמוכים ביותר מכיוון שהוא אכן נראה מבטיח ולדעתי רצוי לשים עין על התפתחותו בעתיד.

© כל הזכויות שמורות בלוג "כסף באינטרנט - יש דבר כזה!".. מופעל על ידי Blogger.