זיפי | איביי, עלי אקספרס ואמזון בעברית!

זיפי | איביי, עלי אקספרס ואמזון בעברית!
זיפי | איביי, עלי אקספרס ואמזון בעברית!

Scarlet Clicks - מומלץ למתחילים!


Scarlet Clicks - מומלץ למתחילים! | כסף באינטרנטכבר נאמר פעמים רבות בפורומים ובבלוגים ברחבי הרשת ש-Scarlet Clicks הוא ה-אתר בשביל להתחיל לעסוק בPTC, אבל מהי הסיבה? מה הופך את SC למותאם כל כך למתחילים? כל התשובות בפוסט שלפניכם.
סטטיסטיקות ופירוט
SC הוא אחד האתרים האמינים והוותיקים ביותר בתחום הPTC, אבל מה הופך אותו לכל כך מתאים למתחילים? הסיבה הראשונה ואולי גם החשובה ביותר היא הסטטיסטיקות הזמינות בו והפירוט הרב שניתן למצוא בדף החשבון האישי, כמעט ואין ססטיסטיקה שאנו כחברים באתר צריכים על מנת לנהל את החשבון שלנו שלא נמצאת שם. 
הישירות של האתר עם משתמשיו לא רק גרמה לו להצליח במשך שנים כה רבות אלא גם משכה אליו הרבה משתמשים חדשים.

מחיר
היתרון השני של SC במיוחד בקרב מתחילים הוא המחיר. המחירים של SC זולים בהשוואה לשאר האתרים בין אם זה בהשכרת מופנים, הפעלת אפשרות ה-Autopay  ו"מחזור" של מופנים לא פעילים. 


קצב התקדמות
יתרון נוסף וחשוב לא פחות הוא קצב ההתקדמות, ברוב אתרי הPTC ניתן להשכיר מופנים נוספים פעם בשבוע בכמות שבדרך כלל לא עולה על 100 מופנים לפעם אחת, בעוד שבאתר Scarlet Clicks ניתן להשכיר בכל שבוע 200 מופנים ( 300 אם אתה "Golden Member" ), מה שאומר שניתן לבסס חשבון יציב וגדול בחצי מהזמן שהיה לוקח לנו אצל אתרים מתחרים ( תלוי כמובן בהשקעה הכספית ההתחלתית ).

שדרוג חשבון ופתרון לחשבונות קטנים
גם היתרון האחרון נוגע לשיקולים כלכליים -  במידה ואנו מעוניינים קודם כל "לבדוק" את האתר, או במקרה ואנו לא רוצים להשקיע סכום גדול בהתחלה אך עדיין מעוניינים להתקדם בקצב מהיר יחסית, האתר מציע שדרוג לחשבון "Silver" אשר ממוקם בין חשבון רגיל לחשבון "Gold". 
בחצי מהעלות של חשבון "Gold", חשבון "Silver" מציע פתרון (יש שיאמרו זמני) לחשבונות קטנים-בינוניים.

חשוב לי להדגיש כי אין בפוסט זה בכדי להגיד שSC עולה על מתחריו או יותר רווחי מאתר כזה או אחר, להרבה מאתרי הPTC הגדולים יש יתרונות שונים, חלקם למשתמשים מנוסים או חשבונות גדולים יותר. אולם היה חשוב לי לציין מדוע SC מתבלט ביתרונותיו למשתמשים מתחילים.

עד כאן להפעם, נתראה בפוסט הבא! 


© כל הזכויות שמורות בלוג "כסף באינטרנט - יש דבר כזה!".. מופעל על ידי Blogger.