זיפי | איביי, עלי אקספרס ואמזון בעברית!

זיפי | איביי, עלי אקספרס ואמזון בעברית!
זיפי | איביי, עלי אקספרס ואמזון בעברית!

איך להרוויח כסף באמצעות האינסטגרם?

איך להרוויח כסף באמצעות האינסטגרם

כולם כבר יודעים שאינסטגרם היא לא עוד רשת חברתית ואפשר להרוויח באמצעותה לא מעט כסף. אבל איך בדיוק עושים את זה? בפוסט הבא נדבר על 2 שיטות מומלצות.

יש כמה דרכים להרוויח כסף באינסטגרם, חלקן רווחיות יותר וחלקן פחות אבל את כולן כל אחד עם חיבור לאינטרנט וקצת השקעה יכול לבצע. 
תופתעו להווכח כמה זה פשוט!


שיטה ראשונה - בניית משתמש חזק ומכירת פוסטים שיווקיים 

בשיטה הזו נתמקד בבניית משתמש חזק עם כמות עוקבים גדולה.
בתור התחלה נבחר נושא בו הפרופיל יעסוק, רצוי לבחור נושא פופולארי שיכול לעניין קהל גדול של אנשים, כמו סרטונים ופוסטים מצחיקים, בעלי חיים, תחביבים וספורט ועוד.
חשוב להעלות פוסטים באופן קבוע, להשתמש בתיוגים רלוונטים, לפרסם סטוריז, להשתמש בבוטים שיגדילו את החשיפה של החשבון שלכם כמו Instazood ו-Jarvee והכי חשוב - להיות פעיל.
לאחר שהגעתם לכמות גדולה של עוקבים תוכלו להתחיל לפנות לעסקים בנישה שלכם ולהציע להם להעלות פוסט של המוצר שלהם בתמורה לתשלום. לדוגמה, במידה ובחרתם שהפרופיל שלכם יעסוק בבעלי חיים ניתן לפנות לעסקים שמייצרים ומוכרים ציוד ומזון לבעלי חיים ולהציע להם פרסום.
את התשלום על כל פוסט ניתן לגבות מראש באמצעות Paypal.
בתור זריקת מוטיבציה ראשונית אוכל לספר לכם על בחור נחמד שאני מכיר באופן אישי. חובב מושבע של אנימה ומנגה שפתח פרופיל בנושא ובמשך כמה חודשים העלה פוסטים ותמונות מתוך סדרות וסרטי אנימה שהוא אוהב. לאחר כמה חודשים החשבון הגיע לכמות עוקבים מרשימה (קרוב ל20 אלף) וכשזה קרה, גם הכסף התחיל לזרום.
כיום הוא מתפרנס מהאינסטגרם! מפרסם בעיקר חנויות שמוכרות מרצ'נדיז של אנימה ומנגה.


שיטה שנייה - פרסום מוצרים מתוכניות שותפים שונות

אתרי מכירות רבים כמו אמזון, איביי ואלי אקספרס מציעים תוכנית שותפים בה ניתן לייצר קישורים למוצרים המוצעים באתר ולהרוויח עמלה עבור כל מכירה שמגיע דרך הקישור שלכם.
אנשים מאוד אוהבים דפי המלצות של מוצרים ומאוד קל להשיג כמות מרשימה של עוקבים עם פרופיל מהסוג הזה.
ברגע שתגיעו לכמות עוקבים יפה עם פרופיל המלצות כזה תופתעו לדעת כמה זה רווחי! 
החיסרון היחיד בשיטה זו הוא שלא ניתן לפרסם קישורים לחיצים בפוסטים באינסטגרם, רק קישור אחד בביוגרפיה של הפרופיל. לכן, מומלץ לשים בביוגרפיה קישור שמפנה לרשימה מתעדכנת (עם קישורים כמובן) של כל המוצרים שמתפרסמים בחשבון שלכם.

זהו להפעם, מקווה שלמדתם משהו חדש ושהפוסט הזה יעזור לכם להתקדם עוד צעד לכיוון החלום של רבים (וגם המציאות של לא מעט) בישראל - להרוויח כסף מהאינסטגרם.
© כל הזכויות שמורות בלוג "כסף באינטרנט - יש דבר כזה!".. מופעל על ידי Blogger.