זיפי | איביי, עלי אקספרס ואמזון בעברית!

זיפי | איביי, עלי אקספרס ואמזון בעברית!
זיפי | איביי, עלי אקספרס ואמזון בעברית!

אתרי סקרים בתשלום

מילוי סקרים בתשלום היא אחת האופציות המוכרות ביותר להרוויח כסף באינטרנט, אך האם היא באמת רווחית?
התשובה היא כנראה לא התשובה שקיוויתם לשמוע אך נכון לרגע זה לא תוכלו להרוויח סכומים נכבדים בחודש ממילוי סקרים, בטח שלא להפוך את מילוי הסקרים להכנסה העיקרית ( לפחות לא בנקודת הזמן הזו ), אבל! וזה אבל חשוב, תשמחו לשמוע שלא מדובר ברמאות, לפחות לא באתרים הגדולים מבניהם, כלומר שאכן אפשר לקבל על כך תשלום, אומנם תשלום קטן. כך שזו בהחלט אופציה להעביר את הזמן במחשב וגם להרוויח כמה שקלים, לכן ערכתי עבורכם רשימה של אתרים המשמשים כפאנל למילוי סקרים בתשלום.

1. Ipanel - אייפאנל הוא אולי המוכר והגדול ביותר מבין חבריו לרשימה, אתר אמין המספק כמות נכבדה של סקרים בחודש. החיסרון המרכזי לדעתי באתר הוא שהתשלום מתבצע רק באמצעות שוברי קנייה לרשתות כאלו ואחרות, אבל במידה ואתם מבלים זמן רב בקניון כל חודש - האתר בהחלט יכול לחסוך לכם כמה שקלים.

2. Panel4All - גם בפאנל פור אול תוכלו למצוא כמות נכבדה של סקרים כל חודש, אולם גם כאן התשלום יעשה באמצעות שוברי קנייה.

3. פרוייקט המדגם - לאחר שנרשמתי לפרוייקט המדגם אוכל להגיד, לפחות מניסיון אישי, כי האתר שולח מספר מועט יותר של סקרים בחודש מאשר חבריו לרשימה, ( לפחות במקרה שלי, יש לזכור כי לכל פלח באוכלוסייה יש "ביקוש" שונה לסקרים שונים ) אך עם זאת אני חייב לציין את פרוייקט המדגם לטובה ולהודות כי כרגע אתר זה הוא האפשרות המועדפת עליי מכלל הרשימה. דבר הנובע משתי סיבות עיקריות: הראשונה, האתר לא מזכה את חבריו בשיטת הנקודות שיש להמיר לכסף אלא בסכום עצמו, כלומר, שתקראו להשיב על סקר תדעו את הסכום אותו יזוכה החשבון שלכם לאחר השלמת הסקר בשקלים ולא בנקודות, סיבה זו אומנם לא בהכרח אומרת שבאתר זה מרוויחים יותר או פחות, אלא היא פשוט שיטה הרבה יותר נוחה עבור המשתמשים לטעמי.
הסיבה השנייה והחשובה ביותר - האתר מאפשר גם העברה של הכסף אל חשבון ה-PayPal שלכם בנוסף לאמצעות מימוש על ידי שוברי קנייה, כך שיש בידכם אפשרויות רבות יותר להחליט היכן ועל מה להוציא את הכסף שהרווחתם.

למה לשים לב?
1. בתופס ההרשמה לאתרים אלה מלאו כתובת מייל תקנית שתהיה זמינה עבורכם, בניגוד לאתרי PTC בהם לרוב המודעות מופיעות 24/7 עד לרגע שתקליקו עליהם, מילוי סקרים נעשה בזמן אמת, כלומר, ברגע שיש סקר חדש התראה על כך תישלח אליכם במייל, במידה וכמות האנשים הרצויה למילוי הסקר תשיב לפני שאתם ניגשתם אליו, לא תהיה אפשרות להשיב על הסקר ותאלצו להמתין לסקר הבא, כך שרצוי להיות בין הראשונים להשיב ולא להמתין.
2. מלאו כמה שיותר משאלות ההכרה בעת הרישום לאתר, כמה שהאתר "יכיר" אתכם יותר - כך ישלחו אליכם יותר סקרים!

זכרו שהאתרים המופיעים ברשימה אינם האתרים היחידים בהם ניתן להשיב על סקרים עבור תשלום, אלו הם האתרים שאני אישית התנסיתי בהם, לכן אתם תמיד מוזמנים לחפש בגוגל ולמצוא אפשרויות שאולי יותר יתאימו לדרישותיכם! 
© כל הזכויות שמורות בלוג "כסף באינטרנט - יש דבר כזה!".. מופעל על ידי Blogger.