זיפי | איביי, עלי אקספרס ואמזון בעברית!

זיפי | איביי, עלי אקספרס ואמזון בעברית!
זיפי | איביי, עלי אקספרס ואמזון בעברית!

רשימת אתרי ה-PTC המובילים

מחפשים איך להתחיל להרוויח ישירות מהמחשב? לפניכם רשימת אתרי ה-PTC הטובים ביותר.
1. NEOBUX - לא סתם הוא מכונה "the PTC king", אחד האתרים הוותיקים ביותר בתחום, עם מספר החברים הרשומים ומספר המפרסמים הגבוה שהאתר צבר עם שנים קשה קשה להתחרות בו.
האתר נכנס כבר לשנת פעילותו העשירית כלומר זה כבר עשור שהוא משלם לחבריו ללא בעיות משמעותיות.
אתר מאסט לאנשים שרוצים לעסוק בPTC.


כניסה לאתר
2. Scarlet Clicks - סקרלט קליקס הוא אחד מאתרי הPTC האמינים והמוכרים כיום בתחום. 
Scarlet Clicks הוא אתר בעל וותק גם כן, שכן הוא באוויר עוד משנת 2009 ומשלם לחבריו מאז ועד היום.
היתרון באתר זה הוא שמבין כל שאר אתרי הPTC הוא הכי מתאים לאלו שרק מתחילים לעסוק בענף, קל לנהל בו מופנים, השכרתם זולה יותר במקצת מאתרים אחרים וכן הוא גם מציע סטטיסטיקות מקיפות יותר.
אם אתם רק מתחילים את צעדכם בעולם הPTC כנראה שסקרלט קליקס הוא אחד מהאתרים המועדפים לצאת איתו לדרך.


כניסה לאתר3. gptplanet - ברגע שנרשמים ל-gptplanet רואים דמיון בולט בינו לבין המקום השני ברשימה, לא מדובר במקרה, gptplanet הוא האח הקטן של scarlet clicks, כלומר שייך לאותו אדמין וגם נראה ופועל באופן כמעט זהה.
האתר קיים משנת 2010, ומשלם לחבריו באופן קבוע מאז.


כניסה לאתר
4. AdzSeven - בניגוד לקודמיו ברשימה, AdzSeven הוא אתר חדש יחסית שעוד לא צבר וותק והכרה, אך בכל זאת, נחשב לאחד האתרים הטובים בתחום! לכך יש מספר הסברים - בעלי האתר הוא אדם עם עבר עשיר בתחום הPTC ומשמש כאדמין פעיל ואהוד בפורום האתר, הוא משתדל להשיב לכולם ולהוסיף תובנות ועצות בנושאים שונים ברחבי הפורום. 
הסבר אפשרי נוסף חשוב מאוד הוא שממוצע ההקלקות לכל מופנה מושכר באתר גבוה מאוד ביחס לממוצע הקלקות באתרים אחרים, נראה כי חברי האתר משתפים פעולה ביחד כקהילה לא גדולה יחסית אך מאוד מגובשת.


כניסה לאתר5. OJOOO - בניגוד לשאר האתרים ברשימה, הדעות עדיין לא גובשו לגבי OJOOO, שכן הוא אתר חדש, אז למה בכל זאת הוא ברשימה?
הסיבה העקרית היא שהאנשים מאחורי OJOOO הם אנשים שעומדים מאחורי עוד פרויקטים באינטרנט ואפליקציות סלולר, אנשים שיש להם מוניטין להפסיד ולכן לפחות על פי מראית עין נראה כי אפשר לסמוך עליהם. 
סיבה נוספת היא כי נראה שהאתר מאוד מבטיח, ובמידה ואתם מעוניינים להכנס לעולם הPTC - הייתי אומר שכדאי לכם לשים עליו עין ולראות לאן עוד יתפתח.
לסיכום - אל תמהרו להשקיע את מיטב כספכם על האתר, אך גם אל תמהרו לפסול אותו כל כך מהר! נראה כי יש עוד למה לחכות.


© כל הזכויות שמורות בלוג "כסף באינטרנט - יש דבר כזה!".. מופעל על ידי Blogger.